PŘÍČKY A JINÉ KONSTRUKCE
  Zděné příčky
  Zhotovujeme buď z konvenčních materiálů, např. porothermu či z hliněných materiálů. Velkou výhodou příček z hliněných materiálů je, že mají dobré vlastnosti z hlediska akumulace tepla a regulace vlhkosti.

  Příčky dřevěné konstrukce
  Konstrukci z dřevěných hranolů je možné opláštit OSB deskami s následným nanesením omítky, hliněné či vápenné (jako nosného prvku se používá rákosového palachu), nebo opatřit dřevěným obložením (např. palubky). Možnost vkládat do příček izolaci pro tepelné a zvukové izolování.

  U novostaveb roubeného (srubového) typu konstrukce je při stavbě příček nutné počítat se sedáním domu, způsobeného sesycháním dřeva, které může trvat až několik let, což závisí na použitém materiálu, typu stavby a klimatických podmínkách. Proto je nezbytné zvolit vhodný typ konstrukce příčky.

  Jiné konstrukce
  Možnost zhotovení dřevěných podlah palubkového či falcovaného profilu, dle možnosti doplněnou o zvukovou a tepelnou izolaci. Ve spolupráci s prověřenými řemeslníky jsme schopni zajistit výrobu a montáž složitějších konstrukcí jako jsou schodiště, montážní vstupy, ale i oken a dveří.
Příčky a jiné konstrukce
Příčky a jiné konstrukce
Další fotografie